Jesteś na: Strona główna
Film promocyjny WUG
Spotkanie kierownictwa OUG w Gliwicach z Zakładowymi Społecznymi Inspektorami Pracy 22.10.2014r.
21 października br. odbyło się cykliczne spotkanie kierownictwa OUG w Gliwicach z Zakładowymi Społecznymi Inspektorami Pracy podziemnych zakładów górniczych nadzorowanych przez Urząd.
Spotkanie kierownictwa OUG w Gliwicach z przedstawicielami Związku Zawodowego 22.10.2014r.
21 października br. odbyło się cykliczne spotkanie kierownictwa OUG w Gliwicach z przedstawicielami Związku Zawodowego "Kadra" podziemnych zakładów górniczych nadzorowanych przez Urząd.
Warszawa: Spotkanie w sprawie nadzoru i kontroli nad robotami geologicznymi 21.10.2014r.
20 października br. w OUG w Warszawie odbyło się robocze spotkanie kierownictwa Urzędu i Departamentu Nadzoru Geologicznego Ministerstwa Środowiska w celu omówienia zasad współpracy dotyczącej nadzoru i kontroli nad robotami geologicznymi.
Spotkanie z przedsiębiorcami i kierownikami ruchu odkrywkowych zakładów górniczych,prowadzącymi działalność wydobywczą w województwie opolskim 20.10.2014r.
17 października br. w Gogolinie odbyło się cykliczne spotkanie zorganizowane przez dyrektora OUG w Gliwicach z przedsiębiorcami i kierownikami ruchu odkrywkowych zakładów górniczych województwa opolskiego.
Spotkania kierownictwa OUG w Gliwicach z kierownikami ruchu oraz z kierownikami działów górniczych i wentylacji podziemnych zakładów górniczych 17.10.2014r.
W dniach 15 i 16 października br. odbyły się spotkania kierownictwa OUG w Gliwicach z kierownikami ruchu oraz z kierownikami działów górniczych i wentylacji podziemnych zakładów górniczych nadzorowanych przez Urząd.
Tasmania potrzebuje inspektorów górniczych 02.10.2014r.
Według australijskiego eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa pracy w górnictwie, profesora Michaela Quinlana, tasmańscy inspektorzy górniczy są przeciążeni, słabo opłacani, a fundusze inspekcji górniczej są niewystarczające.
Rumunia: muzeum i park rozrywki w kopalni soli 08.08.2014r.
Olbrzymia kopalnia soli Salina Turda zlokalizowana w Transylwanii to największe na świecie muzeum historii górnictwa soli i podziemny park rozrywki.
Wielka Brytania: trampoliny w podziemnej kopalni łupków 23.07.2014r.
Nieczynna kopalnia łupków, która powstała 176 lat temu w Bleanau Ffestiniog w Północnej Walii, została zamieniona w pierwszy podziemny plac zabaw na świecie – park trampolin.
Dodaj do ulubionych | Pliki Cookie / Polityka prywatności | Zastrzeżenia prawne | Kontakt
Wyższy Urząd Górniczy, ul. Poniatowskiego 31, 40-055 Katowice, tel. 32 736 17 00, faks 32 251 48 84,
Realizacja: IntraCOM