do góry
Wyższy Urząd Górniczy
http://www.wug.gov.pl/o_nas/aktualnosci
Drukuj grafikę : tak / nie

Aktualności

Znaleziono 2094 wiadomości.

 • miniaturka-0
  13 Marca 2019

  Spotkanie z kierownikami ruchu i służbami bhp odkrywkowych zakładów górniczych

  W dniach 5 i 12 marca br. w siedzibie Okręgowego Urzędu Górniczego w Lublinie odbyły się spotkania z kierownikami ruchu odkrywkowych zakładów górniczych oraz osobami pełniącymi zadania służby bhp w tych zakładach.

 • miniaturka-1
  08 Marca 2019

  Spotkanie szkoleniowo-informacyjne z przedstawicielami samorządów powiatowych

  W czwartek, 7 marca br., w siedzibie Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Gdańsku, odbyło się spotkanie szkoleniowo-informacyjne z przedstawicielami samorządów powiatowych, zorganizowane przez Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska.

 • miniaturka-2
  08 Marca 2019

  Bezpieczeństwo pracy w zakładzie górniczym L.W. Bogdanka

  W czwartek, 7 marca br. w siedzibie zakładu górniczego Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. w Bogdance odbyło się spotkanie kierownictwa Okręgowego Urzędu Górniczego w Lublinie z przedstawicielami Zarządu i kierownictwem kopalni oraz Kierownikami Działów Górniczych i pracownikami służb BHP podmiotów wykonujących powierzone im czynności w ruchu zakładu górniczego.

 • miniaturka-3
  01 Marca 2019

  Narada z kierownikami działów energomechanicznych i BHP

  W piątek, 1 marca br. Okręgowy Urząd Górniczy w Rybniku zorganizował naradę z kierownikami działów energomechanicznych i BHP nadzorowanych podziemnych zakładów górniczych. Celem spotkania było wypracowanie działań zmierzających do podniesienia poziomu bezpieczeństwa załóg górniczych.