Strona główna/O nas/Wiadomości WUG/Zapraszamy do współpracy i prenumeraty miesięcznika (..)

Zapraszamy do współpracy i prenumeraty miesięcznika „Bezpieczeństwo Pracy i Ochrona Środowiska w Górnictwie”

9 Stycznia 2018

Szanowni Państwo,

30 lat miesięcznikaOd lat czynimy starania, by każdy numer miesięcznika „Bezpieczeństwo Pracy i Ochrona Środowiska w Górnictwie” przygotować na możliwie najwyższym poziomie merytorycznym. Na łamach naszego pisma nie brakuje materiałów naukowych, dyskusyjnych oraz prezentujących bieżące problemy techniczne branży wydobywczej. Zawsze jesteśmy otwarci na współpracę z przedstawicielami świata nauki, specjalistami i praktykami zajmującymi się problematyką górniczą lub historią górnictwa. Publikacjom w miesięczniku „Bezpieczeństwo Pracy i Ochrona Środowiska w Górnictwie”, dla potrzeb oceny parametrycznej jednostek naukowych, przypisano 6 punktów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy Autorów ciekawych artykułów oraz zachęcamy do prenumerowania naszego pisma. Będziemy zaszczyceni, jeśli w 2023 roku dołączcie Państwo do grona naszych Współpracowników lub wiernych Czytelników.

Czytelnikom chcielibyśmy zwrócić uwagę na to, że zamówienie na prenumeratę złożone bezpośrednio w sekretariacie naszej Redakcji pozwoli na uniknięcie dodatkowego pośrednictwa, a tym samym na zminimalizowanie jej kosztów.

do góry