W dniach 17-20 czerwca w Zakopanem odbyły się VIII Warsztaty Geologiczne Polskiego Stowarzyszenia Geologów Górniczych „Geologia złóż surowców mineralnych Podhala”. Wydarzenie objął patronatem honorowym Prezes Wyższego Urzędu Górniczego.
18 czerwca w siedzibie Okręgowego Urzędu Górniczego w Katowicach odbyło się spotkanie z kierownikami działów energomechanicznych podziemnych zakładów górniczych.
19 czerwca w siedzibie Kopalnia Soli „Wieliczka” odbyło się spotkanie z udziałem przedstawicieli Okręgowego Urzędu Górniczego w Krakowie oraz osób kierownictwa i dozoru ruchu zakładu.