Strona główna/O nas/Wiadomości WUG/Konkurs fotograficzny Górnictwo z zasadami

Konkurs fotograficzny Górnictwo z zasadami

14 Lutego 2012
Od 14 lutego br. rusza, organizowany przez WUG przy współpracy z Fundacją Bezpieczne Górnictwo im. prof. W. Cybulskiego, jubileuszowy konkurs fotograficzny "Górnictwo z zasadami". Wydarzenie ma zasięg ogólnopolski i jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Celem konkursu jest: promocja bezpieczeństwa szeroko rozumianego w górnictwie otworowym, podziemnym, odkrywkowym oraz przestrzegania zasad BHP, stosowanie środków ochrony indywidualnej, a także bezpiecznej obsługi maszyn i urządzeń w górnictwie.

Regulamin konkursu i kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony WUG. Termin zgłaszania i przesyłania prac konkursowych upływa 1 października 2012 r. (decyduje data stempla pocztowego). Przesyłki (karty zgłoszeniowe i zdjęcia w formie cyfrowej na CD lub DVD) należy adresować na Gabinet Prezesa WUG, ul Poniatowskiego 31, 40-055 Katowice. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w nieprzekraczalnym terminie do 31 października 2012 r. Ogłoszenie listy laureatów i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystości "Dnia Górnika 2012".

Dla laureatów będą trzy nagrody fundowane przez Fundację Bezpieczne Górnictwo im. prof. W. Cybulskiego. Za I miejsce - 1200 zł, za II miejsce - 900 zł, za III miejsce - 700 zł. Przewidziano także trzy wyróżnienia po 300 zł, które zostaną przyznane przez Prezesa WUG, Przewodniczącego Fundacji i Dyrektora Generalnego WUG.

Konkurs fotograficzny
do góry